Tylko, albo aż 2:2 na Płoni!!!

Po słabej pierwszej połowie w wykonaniu naszego zespołu przegrywamy do przerwy 2:0!!! Odsłona drugiej części meczu była wręcz przeciwieństwem pierwszej!!!! Od początku drugiej odsłony spotkania nasi zamknęli Wicher na ich połowie, ale ataki naszych nie przynosiły efektu bramkowego aż do 75 minuty po dośrodkowaniu piłki w pole karne Maćka Markitona piłka wpada do bramki Wichru kompletnie myląc bramkarza gospodarzy i mamy 2:1!!!!! Kokoszyce naciskały jeszcze bardziej i bardziej czas upływał a wynik nadal 2:1 dla gospodarzy:( Aż do 92 minuty spotkania kolejna wrzutka w pole karne Maćka tam znalazł się Piotr Powieśnik, który głową kieruje piłkę do siatki i mamy 2:2!!!!!! Nasi zostawili kawał zdrowia w drugie połowie spotkania obarczając to kontuzjami Leszka, Piotra, Jacka!!!! "PANOWIE SĘDZIOWIE NAPRAWDĘ POKAZALI KLASĘ:("

TRENINGI WTOREK I PIĄTEK GODZINA 19:00!!!!